Web sitelerinin içerik sunması yanında etkileşimli (interaktif) olarak işlev kazandığı günümüzde pek çok web uygulaması geliştirilmektedir. Internet üzerinden satış yapmaktan bankacılık uygulamalarına kadar, geniş bir yelpazede geliştirilen web sayfaları bu işlevlerini de kullanıcı dostu bir görsel arayüz ile kolay ve anlaşılabilir bir şekilde sunmalıdır. Sirrus Bilgi Teknolojileri, her türlü Internet uygulamasında, uzman yazılımcı ve alt kadrosu ile kolay uygulanabilir, kurumun kimliğinin yansıtıldığı ve kişiselleştirilebilen görsel arayüzler üretir.

Siz de artık çağın en önemli teknolojilerinden olan internetten faydalanarak firmanızın geleceğine dair yatırımlar gerçekleştirmek istiyorsanız, gelin tanışalım. Bilgi çağının gerektirdiği yatırımları uygun fiyat avantajları ile birlikte hayata geçirelim.

Kullandığımız Teknolojiler

Güçlü web uygulamaları geliştirebilmek için; sağlamlığı ve güvenilirliğinin yanında performansı ile de beklentilere tam olarak cevap verebilecek teknolojileri kullanıyoruz.

 

Geliştirmeye Açık Esnek Proje Tasarım

Web projelerinin geliştirmeye açık şekilde tasarlanması günümüz dinamik web koşullarına ayak uydurabilmeyi olanaklı kılar. Bir web projesinin, değişen ihtiyaç ve koşullar sonucunda yenibaştan yapılmak zorunda kalması ek maliyet getireceğinden daha en baştan genişlemeye uygun, esnek yapıda üretilmesi önem kazanmaktadır.

Sağlam Yapı

Yazılım teknolojilerinin platform bağımlılıkları ve değişken çalışma düzenlerinde istikrar gösterebilmesi için sağlam bir yapıda olması gerekir. Stabil ve güvenli iş katmanları kullanılarak üretilen projeler bu değişkenliklere ayak uydurabilirler.

Güvenlik

Güvenlik iki açıdan ele alınmalıdır. Veri güvenliği ve kullanıcı güvenliği. Veri güvenliği verilerin doğru işlenmesi ve istenmeyen platformlara akışının önlenmesi olarak özetlenebilir. Kullanıcı güvenliği ise projenin kullanımı esnasındaki ilkelerin zarara uğramamasını içerir. Sirrus olarak üzerinde itina ile durduğumuz bir konu olan güvenlik ile ilgili çağdaş tedbirleri almaktayız.