Günümüzde artık her firmanın bilişim olanaklarından faydalandığını ve her firmada bilişim teknolojisine ait bir veya daha fazla donanımın olduğu düşünülürse, bu alanda ne kadar büyük ve ciddi bir pazarın oluştuğu kolaylıkla anlaşılabilir.

Servis hizmeti, bulunduğumuz sektörde birçok firma tarafından verilmektedir. Firma değerlerini korumak, hizmet kalitesi, cevap süresi, servisin gerçekleşmesi için verilen zaman, kararlı ve güçlü iletişim kurabilme, müşteriyi anlayabilme, güven, servis maliyeti gibi birçok unsur verilen hizmeti ve kalitesini daha iyi anlatabilmektedir.

Sirrus müşterilerine geniş alan ağı, yerel ağ, sunucu, veri tabanı, kablosuz ağ, kişisel bilgisayar, yazıcı, çevre birimler, plotter, monitör gibi birçok servis alanında hizmet vermektedir. Sirrus Bilgi Teknolojileri, müşterilerine bu bahsedilen konularda çözüm için en uygun personeli göndermeyi ve müşteriyi mağdur etmeyecek makul bir zamanda servis yerinde olarak en kısa sürede sorunları ortadan kaldırmayı en temel amaçlarından biri olarak benimsemiştir. Servis sorunlarınızdan kurtulmak ve en kısa sürede işinizi sonuca bağlamak istiyorsanız, mutlaka bizimle irtibata geçin.