Özellikle orta ve büyük ölçekli firmaların tamamına yakını web sayfası ve mail hizmetinden faydalanmaktadır. Buradan bu hizmet alanının ne kadar büyük olduğunu ve bu alanın ne kadar çeşitlilik gösterdiğini tahmin etmek kolaydır.

Hosting hizmetleri yurt içi ve yurt dışında irili ufaklı birçok firma tarafından verilmektedir. Hosting hizmetinin satışı, içinde hosting hizmeti ile beraber başka hizmetlerin de bir araya getirilerek çeşitli hizmet paketleri hazırlanması veya sınırsız hosting paketleri şeklinde yapılmaktadır. Sınırlı olan hosting hizmetleri kota olarak verilen trafik aşıldığında normal fiyatlar uygulanmakta, bu da oldukça yüksek rakamlara ulaşabilmektedir. Hatta birçok durumda sınırsız ücretler aşılmaktadır. Bu noktadaki en büyük sorun ihtiyacın tam olarak hesaplanamaması nedeni ile ödenen fazla ücretlerdir.

Sirrus bu noktada size ihtiyaçlarınızı gerçek anlamda hesaplamanıza yardım ediyor. Çıkacak trafik raporlarına ve fikir alışverişlerine bağlı olarak gerçek hosting giderlerinizi başka firmalarla da kıyaslayabileceğiniz uygun rakamları garanti ediyor. Hosting ihtiyacınız ile ilgili mutlaka görüşelim.