EX Modüller

Yayınların içeriğini arttırmak ve kullanıcıların veya izleyicilerin ilgisini çekmek amacıyla Scala tarafından geliştirilmiş olan ve yayınlara kolayca entegre edilebilen küçük yazılım parçalarıdır. Ürünlere dahil olmadıklarından, istenildiğinde ayrıca satın alınmaları gerekir.

Scala Designer ve Scala Player EX Modülleri

TV Tuner EX Modülü – Canlı olarak oynatılan medyanın yeniden yayınlanmak üzere tam ekran ile pencere içi oynatımı arasında sorunsuz nakledilmesini sağlar.

CORIOgen EX Modülü – VGA sinyalini TV sinyaline çevirir.

Weather EX Modülü – Scala Player’da anlık hava durumu bilgisinin yayınlanmasını sağlar.

Video Control EX Modülü – RS/232 arabirimi kullanılarak hızlı video geçişlerindeki görüntü kirliliğini engeller.

Queue EX Modülü – Yayınlanan Dijital Medya içeriğinizin kuyruk sisteminin daha verimli çalışmasını sağlar.

Local Verification EX Modülü – Scala Player’ın yazılımının, internet bağlantısı olmaksızın doğrulanmasını gerçekleştirir.

Scala Content Manager EX Modülleri

Template Composer EX Modülü– Template Composer EX, ana üründen ayrı olarak satılan opsiyonel bir Content Manager modülüdür. Scala Designer’da yaratılmış olan template’lere herhangi bir kullanıcının kolayca bağlanıp, formlara giriş yapabilmesine olanak tanır.

Publish Automation EX Modülü– Publish Automation EX, tercih edilen ek uygulamalar yardımıyla Scala network’üne erişip düzenlemeler yapılmasına olanak verir.

Playback Audit EX Modülü– Playback Audit Ex, her bir Scala Player’da tutlan XML tabanlı playlog’ların yeni çıkan POPAI standardı da dahil ek uygulamalara dönüştürülmesini sağlar.

Broadcast Server– Broadcast Server, kullanıcıların gerek Scala Designer gerekse diğer standart uygulamalar yardımıyla yarattıkları multimedya içeriklerine, uydu bağlantıları ile binlerce site üzerinden bağlantı kurulmasını gerçekleştirir.