Dünyada ve ülkemizde gelişen bir çok teknolojiyi takip etmek, doğru yatırımları doğru zamanda ve doğru şekilde yapmak, firmaların optimum düzeyde harcama yapmalarına olanak tanıyıp kar elde etmelerini sağlamak, gerektiğinde gelişmeleri siz değerli müşterilerimize anlatmak ve fikir alış verişinde bulunmanın temel görevlerimizden biri olduğunu düşünüyoruz.

Avrupa ve Amerika kıtasındaki birçok ülke yatırımlarına başlamadan önce, yapılması planlanan projenin bütçe çalışmasını, kullanılacak donanımları ve altyapı gereklerini gerçek veri anlamında değerler toplayarak belirliyorlar. Kağıt üzerinde harcanacak zaman ve ayrılacak bütçe kesinleştiriliyor ve en son aşamada proje hayata geçiriliyor. Planlama süreçleri uzun sürerken işin bitme süresi minimumda tutuluyor. Ülkemizde bu durum tam tersi çalışıyor en kısa zamanda eldeki imkanlar ve ayrılan kaynak ile projeye başlanıyor, başlanılan bu projenin bitme süresi çok uzarken, maddi kayıplar ve beklenmeyen giderler beklenin üzerinde gerçekleşiyor, ya da firmalara gereğinden fazla bütçe ayırmaları sağlattırılıp, ihtiyacın üzerinde alım yapmalarına neden olunuyor.

Sirrus bu noktada yatırımlarınızı doğru yönlendirmenize yardımcı oluyor. İçinde bulunduğu bilişim sektörünün tecrübesi ve yeni teknolojilerin avantajlarını sizlerle paylaşıyor. Yapmayı planladığınız projenizin geliştirilmesi ve etkinleştirilmesinde en etkin kaynağınız olarak size zaman ve para kazandırıyor.

Ses ve veri projeleriniz, geniş alan çözümleriniz, yerel ağlarınız, web sayfanız, hosting hizmetiniz, sunucu yapılarınız, depolama yöntemleriniz, güvenlik politikalarınız ve bakım ve servis sözleşmeleriniz uzmanlık alanlarımızdır ve mutlaka sizler de faydalanmalısınız.

Sirrus bu önemli hizmeti siz değerli müşterilerine ücretsiz veriyor. Firmanızın yatırıma hazırlandığı bir dönemde ihtiyaçların belirlenmesi, bütçe çalışması, kullanılacak donanım ve alt yapı gereksinimlerinde doğru karar vermenizde size yardımcı oluyor.